ERGOTRON HX Desk Monitor Arm white
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 45-475-216
Prekės kodas (MPN): 45-475-216
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 401,13 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron HX mounting kit - for Monitor - white |
| Product type: | Mounting kit - desktop |
| Mounting components: | Monitor arm |
| Tilt: | 75° |
| Pan: | 180° |
| Lift: | 29.2 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Height, pan, tilt, rotation |
| Recommended use: | Monitor |
| Recommended display size: | Up to 49" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm, 200 x 200 mm, 200 x 100 mm |
| Max load weight: | 19.1 kg |
| Colour: | White |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
Aprašymas The HX Monitor Arm is the perfect accessory to add flexibility and superior ergonomics to your monitor or TV. The HX features a post design, frees up space and allows positioning of your display for greater productivity. Extension/retraction motion and height adjustment capability promote user comfort. Funkcijos Increases viewing comfort - helps reduce eye, back and neck strain CF motion technology provides premium ease-of-use display adjustment Cable management feature routes cables tightly under the arm and through the extension, out of the way Eliminates scrolling - rotate screen for portrait viewing of photos and documents Rotation-stop on base limits range to 180° and prevents monitor from making contact with wall Folding arm frees up space in constrained areas |
| Product description: | Ergotron HX mounting kit - for Monitor - white |
| Product type: | Mounting kit - desktop |
| Mounting components: | Monitor arm |
| Tilt: | 75° |
| Pan: | 180° |
| Lift: | 29.2 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Height, pan, tilt, rotation |
| Recommended use: | Monitor |
| Recommended display size: | Up to 49" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm, 200 x 200 mm, 200 x 100 mm |
| Max load weight: | 19.1 kg |
| Colour: | White |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
Aprašymas
The HX Monitor Arm is the perfect accessory to add flexibility and superior ergonomics to your monitor or TV. The HX features a post design, frees up space and allows positioning of your display for greater productivity. Extension/retraction motion and height adjustment capability promote user comfort.
Funkcijos
Increases viewing comfort - helps reduce eye, back and neck strain
CF motion technology provides premium ease-of-use display adjustment
Cable management feature routes cables tightly under the arm and through the extension, out of the way
Eliminates scrolling - rotate screen for portrait viewing of photos and documents
Rotation-stop on base limits range to 180° and prevents monitor from making contact with wall
Folding arm frees up space in constrained areas