ERGOTRON Dual Monitor horz Stand black
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 33-322-200
Prekės kodas (MPN): 33-322-200
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 376,17 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron DS100 stand - horizontal - for 2 LCD displays - black |
| Product type: | Stand (horizontal) - desktop |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Height, rotation |
| Recommended use: | 2 LCD displays |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 28.1 kg |
| Material: | Aluminium, steel |
| Colour: | Black |
| Package content: | 14" pole, Paraview bow, 2 x sliding brackets, base |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas DS100 Dual-Monitor Desk Stand, Horizontal conserves desk space by suspending two flat panels on a single base. Easily view multiple screens at once to increase productivity. |
| Product description: | Ergotron DS100 stand - horizontal - for 2 LCD displays - black |
| Product type: | Stand (horizontal) - desktop |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Height, rotation |
| Recommended use: | 2 LCD displays |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 28.1 kg |
| Material: | Aluminium, steel |
| Colour: | Black |
| Package content: | 14" pole, Paraview bow, 2 x sliding brackets, base |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
DS100 Dual-Monitor Desk Stand, Horizontal conserves desk space by suspending two flat panels on a single base. Easily view multiple screens at once to increase productivity.