ERGOTRON Draeger/DIN rail accessory
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 98-420
Prekės kodas (MPN): 98-420
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 222,08 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron StyleView SV Accessory DIN Rail mounting component - aluminium |
| Product type: | Mounting component - cart mountable |
| Mounting components: | Bracket, DIN rail |
| Dimensions (wxdxh): | 46 cm x 2.5 cm x 1 cm |
| Weight: | 400 g |
| Max load weight: | 2.3 kg |
| Colour: | Aluminium |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Funkcijos Fits a sharps bin, alcohol dispenser, glove box and more Place accessories on the rail based on your needs Versatile design lets you quickly add or remove accessories |
| Product description: | Ergotron StyleView SV Accessory DIN Rail mounting component - aluminium |
| Product type: | Mounting component - cart mountable |
| Mounting components: | Bracket, DIN rail |
| Dimensions (wxdxh): | 46 cm x 2.5 cm x 1 cm |
| Weight: | 400 g |
| Max load weight: | 2.3 kg |
| Colour: | Aluminium |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Funkcijos
Fits a sharps bin, alcohol dispenser, glove box and more
Place accessories on the rail based on your needs
Versatile design lets you quickly add or remove accessories