ERGOTRON AIO Stand
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 33-387-085
Prekės kodas (MPN): 33-387-085
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 162,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron Neo-Flex Touchscreen Stand stand - for touch screen - black |
| Product type: | Stand - desktop |
| Dimensions (wxdxh): | 32.5 cm x 27.7 cm x 29.8 cm |
| Tilt: | 115° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 16.5 cm |
| Adjustments: | Pan, tilt, lift |
| Recommended use: | Touch screen |
| Recommended display size: | Up to 27" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 10.8 kg |
| Colour: | Black |
| Package content: | Adjustment tool, hinged arm, hinged pivot, base |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas A robust hinge mechanism provides an incredible 115 degrees of tilt adjustment while simultaneously controlling monitor height. This flexibility allows the screen to be moved parallel with the desktop - perfect for touchscreen applications. This stand's strength and heavy-duty design also make it well suited for use with all-in-one PCs and hefty displays. Funkcijos Ideal for touchscreen and all-in-one PC applications Solid platform: screen remains stable when touched Easy adjustment, easy installation Up to 7 inches (18 cm) of height adjustment for customized, ergonomic viewing of the screen Full 360-degree rotation, which allows effortless screen sharing with others A great solution for bi-focal viewing when screen is lowered and tilted upward Heavy-duty design and extra capacity make it the perfect monitor stand for hefty displays or all-in-one computers A visual indicator on back of stand lets you know when the proper counter-balance tension is achieved during setup, ensuring optimum motion adjustment |
| Product description: | Ergotron Neo-Flex Touchscreen Stand stand - for touch screen - black |
| Product type: | Stand - desktop |
| Dimensions (wxdxh): | 32.5 cm x 27.7 cm x 29.8 cm |
| Tilt: | 115° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 16.5 cm |
| Adjustments: | Pan, tilt, lift |
| Recommended use: | Touch screen |
| Recommended display size: | Up to 27" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 10.8 kg |
| Colour: | Black |
| Package content: | Adjustment tool, hinged arm, hinged pivot, base |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
A robust hinge mechanism provides an incredible 115 degrees of tilt adjustment while simultaneously controlling monitor height. This flexibility allows the screen to be moved parallel with the desktop - perfect for touchscreen applications.
This stand's strength and heavy-duty design also make it well suited for use with all-in-one PCs and hefty displays.
Funkcijos
Ideal for touchscreen and all-in-one PC applications
Solid platform: screen remains stable when touched
Easy adjustment, easy installation
Up to 7 inches (18 cm) of height adjustment for customized, ergonomic viewing of the screen
Full 360-degree rotation, which allows effortless screen sharing with others
A great solution for bi-focal viewing when screen is lowered and tilted upward
Heavy-duty design and extra capacity make it the perfect monitor stand for hefty displays or all-in-one computers
A visual indicator on back of stand lets you know when the proper counter-balance tension is achieved during setup, ensuring optimum motion adjustment