ERGOTRON Accessory deep Keyboard Tray
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 97-897
Prekės kodas (MPN): 97-897
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 92,38 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron Deep Keyboard Tray mounting component - for keyboard / mouse - black |
| Product type: | Mounting component - stand mountable |
| Mounting components: | Keyboard tray |
| Dimensions (wxdxh): | 68.5 cm x 27.9 cm x 0.6 cm |
| Recommended use: | Keyboard / mouse |
| Max load weight: | 2.2 kg |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas Upgrade your WorkFit-S workstation with a larger, extra-deep one-piece keyboard tray. Installs centered or offset to the right or left side to accommodate most any workstation. Funkcijos Accommodate larger and deeper keyboards or mouse equipment with this large seamless tray Robust phenolic material in one-piece design ensures many years of service Fit most any work area: installs centered or offset to the right or left side to accommodate most any workstation Ease of installation: uses only two screws Easy-to-clean continuous surface |
| Product description: | Ergotron Deep Keyboard Tray mounting component - for keyboard / mouse - black |
| Product type: | Mounting component - stand mountable |
| Mounting components: | Keyboard tray |
| Dimensions (wxdxh): | 68.5 cm x 27.9 cm x 0.6 cm |
| Recommended use: | Keyboard / mouse |
| Max load weight: | 2.2 kg |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
Upgrade your WorkFit-S workstation with a larger, extra-deep one-piece keyboard tray. Installs centered or offset to the right or left side to accommodate most any workstation.
Funkcijos
Accommodate larger and deeper keyboards or mouse equipment with this large seamless tray
Robust phenolic material in one-piece design ensures many years of service
Fit most any work area: installs centered or offset to the right or left side to accommodate most any workstation
Ease of installation: uses only two screws
Easy-to-clean continuous surface