ERGOTRON 200 Series Combo Arm white
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 45-230-216
Prekės kodas (MPN): 45-230-216
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 784,41 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron 200 Series mounting kit - for LCD display / keyboard / mouse / barcode scanner - white |
| Product type: | Mounting kit - wall-mountable |
| Mounting components: | Articulating arm, barcode scanner holder, keyboard tray with left/right mouse tray |
| Tilt: | 30° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 12.7cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation, lift |
| Recommended use: | LCD display / keyboard / mouse / barcode scanner |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 8.2 kg |
| Material: | Steel |
| Colour: | White |
| Package content: | Handle, cable ties, wall plate, VESA adapter kit |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
ERGOTRON 200 Series Combo Arm white |
| Product description: | Ergotron 200 Series mounting kit - for LCD display / keyboard / mouse / barcode scanner - white |
| Product type: | Mounting kit - wall-mountable |
| Mounting components: | Articulating arm, barcode scanner holder, keyboard tray with left/right mouse tray |
| Tilt: | 30° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 12.7cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation, lift |
| Recommended use: | LCD display / keyboard / mouse / barcode scanner |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 8.2 kg |
| Material: | Steel |
| Colour: | White |
| Package content: | Handle, cable ties, wall plate, VESA adapter kit |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
ERGOTRON 200 Series Combo Arm white