Epson WorkForce Pro EM/EP-C800R | XL Ink cartridge | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 67,87 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 278.00 mm |
| Gross height (mm): | 39.00 mm |
| Gross weight: | 0.46 kg |
| Gross width (mm): | 143.00 mm |
| Net weight: | 0.36 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 557 pc(s) |
| Printing colours: | Black |
| Type: | XL Ink cartridge |
| Producer product name: | WorkForce Pro EM/EP-C800R |
| Compatible products: | WorkForce Pro EM-C800RDWF, WorkForce Pro EP-C800RDW |
| Page yield: | N/A pages |
| Gross depth (mm): | 278.00 mm |
| Gross height (mm): | 39.00 mm |
| Gross weight: | 0.46 kg |
| Gross width (mm): | 143.00 mm |
| Net weight: | 0.36 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 557 pc(s) |
| Printing colours: | Black |
| Type: | XL Ink cartridge |
| Producer product name: | WorkForce Pro EM/EP-C800R |
| Compatible products: | WorkForce Pro EM-C800RDWF, WorkForce Pro EP-C800RDW |
| Page yield: | N/A pages |