Epson WORKFORCE PRO EM-C8101R MAGENTA XXL INK
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C13T13M340
Prekės kodas (MPN): C13T13M340
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 476,68 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 263.00 mm |
| Gross height (mm): | 32.00 mm |
| Gross weight: | 0.30 kg |
| Gross width (mm): | 102.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 1006 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 263.00 mm |
| Gross height (mm): | 32.00 mm |
| Gross weight: | 0.30 kg |
| Gross width (mm): | 102.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 1006 pc(s) |