Epson WorkForce Enterprise WF-C21000 Ink cartrige, Magenta
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C13T02Y300
Prekės kodas (MPN): C13T02Y300
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 414,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 580.00 mm |
| Gross height (mm): | 35.00 mm |
| Gross weight: | 1.17 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 130.00 g |
| Plastic (No PET): | 38.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.17 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Quantity: | Singlepack |
| Producer product name: | WF-C21000 |
| Capacity: | ml |
| Printing colours: | Magenta |
| Type: | Ink cartrige |
| Product name: | |
| Producer product family: | WorkForce Enterprise |
| Compatible products: | WorkForce Enterprise WF-C21000 D4TW |
| Page yield: | N/A pages |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 580.00 mm |
| Gross height (mm): | 35.00 mm |
| Gross weight: | 1.17 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 130.00 g |
| Plastic (No PET): | 38.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.17 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Quantity: | Singlepack |
| Producer product name: | WF-C21000 |
| Capacity: | ml |
| Printing colours: | Magenta |
| Type: | Ink cartrige |
| Product name: | |
| Producer product family: | WorkForce Enterprise |
| Compatible products: | WorkForce Enterprise WF-C21000 D4TW |
| Page yield: | N/A pages |
| Warranty: | 12 month(s) |