Epson WorkForce Enterprise WF-C20750 Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 290,39 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 580.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 2.06 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 1.76 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Printing colours: | Black |
| Type: | Ink Cartridge |
| Producer product name: | WorkForce Enterprise WF-C20750 |
| Compatible products: | WF-C20750 |
| Page yield: | 50000 pages |
| Producer product family: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 580.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 2.06 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 1.76 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Printing colours: | Black |
| Type: | Ink Cartridge |
| Producer product name: | WorkForce Enterprise WF-C20750 |
| Compatible products: | WF-C20750 |
| Page yield: | 50000 pages |
| Producer product family: | |
| Warranty: | 12 month(s) |