Epson WorkForce Enterprise WF-C20600 Yellow
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 604,41 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 850.00 mm |
| Gross height (mm): | 45.00 mm |
| Gross weight: | 1.78 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 1.76 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 10.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Compatible products: | WF-C20600 D4TW |
| Printing colours: | Yellow |
| Type: | Ink Cartridge |
| Producer product name: | WorkForce Enterprise WF-C20600 |
| Page yield: | 50000 pages |
| Producer product family: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 850.00 mm |
| Gross height (mm): | 45.00 mm |
| Gross weight: | 1.78 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 1.76 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 10.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Compatible products: | WF-C20600 D4TW |
| Printing colours: | Yellow |
| Type: | Ink Cartridge |
| Producer product name: | WorkForce Enterprise WF-C20600 |
| Page yield: | 50000 pages |
| Producer product family: | |
| Warranty: | 12 month(s) |