Epson WorkForce Enterprise WF-C17590 Cartridge, Black
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C13T887100
Prekės kodas (MPN): C13T887100
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 434,67 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross weight: | 1.641 kg |
| Net weight: | 1.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.141 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Gross depth (mm): | 575.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Paper/Pasteboard: | 141.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Printing colours: | Black |
| Type: | Cartridge |
| Producer product name: | WF-C17590 |
| Producer product family: | WorkForce Enterprise |
| Compatible products: | WorkForce Enterprise WF-C17590 D4TWF |
| Page yield: | 50000 pages |
| Gross weight: | 1.641 kg |
| Net weight: | 1.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.141 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Gross depth (mm): | 575.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Paper/Pasteboard: | 141.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Printing colours: | Black |
| Type: | Cartridge |
| Producer product name: | WF-C17590 |
| Producer product family: | WorkForce Enterprise |
| Compatible products: | WorkForce Enterprise WF-C17590 D4TWF |
| Page yield: | 50000 pages |