Epson WORKFORCE ENTERPRISE AM-C5000 | Epson
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C11CJ42401
Prekės kodas (MPN): C11CJ42401
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 13917,27 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 570.00 mm |
| Gross height (mm): | 1314.00 mm |
| Gross weight: | 134.30 kg |
| Gross width (mm): | 640.00 mm |
| Net weight: | 124.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8000.00 g |
| Plastic (No PET): | 2000.00 g |
| Tare weight (kg): | 10.00 kg |
| Volume (m3): | 0.48 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 1 pc(s) |
| Producer: | Epson |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 570.00 mm |
| Gross height (mm): | 1314.00 mm |
| Gross weight: | 134.30 kg |
| Gross width (mm): | 640.00 mm |
| Net weight: | 124.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8000.00 g |
| Plastic (No PET): | 2000.00 g |
| Tare weight (kg): | 10.00 kg |
| Volume (m3): | 0.48 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 1 pc(s) |
| Producer: | Epson |
| Warranty: | 36 month(s) |