Epson WorkForce Enterprise AM-C4000 | Epson
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C11CJ43401
Prekės kodas (MPN): C11CJ43401
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | 8464,07 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 764.00 mm |
| Gross height (mm): | 1218.00 mm |
| Gross weight: | 128.6 kg |
| Gross width (mm): | 724.00 mm |
| Net weight: | 124.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3800 g |
| Plastic (No PET): | 500 g |
| Tare weight (kg): | 4.3 kg |
| Volume (m3): | 0.67 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 1 pc(s) |
| Producer: | Epson |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 764.00 mm |
| Gross height (mm): | 1218.00 mm |
| Gross weight: | 128.6 kg |
| Gross width (mm): | 724.00 mm |
| Net weight: | 124.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3800 g |
| Plastic (No PET): | 500 g |
| Tare weight (kg): | 4.3 kg |
| Volume (m3): | 0.67 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 1 pc(s) |
| Producer: | Epson |
| Warranty: | 12 month(s) |