Epson WorkForce 3000/7100/7600 Series Maintenance Box | Epson
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C13T671100
Prekės kodas (MPN): C13T671100
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 25,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 0 month(s) |
| Net weight: | 0.16 kg |
| Gross weight: | 0.266 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.106 kg |
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross width (mm): | 90.00 mm |
| Gross height (mm): | 88.00 mm |
| PET: | 8.00 g |
| Paper/Pasteboard: | 98.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 1505 pc(s) |
| Producer: | Epson |
| Warranty: | 0 month(s) |
| Net weight: | 0.16 kg |
| Gross weight: | 0.266 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.106 kg |
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross width (mm): | 90.00 mm |
| Gross height (mm): | 88.00 mm |
| PET: | 8.00 g |
| Paper/Pasteboard: | 98.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 1505 pc(s) |
| Producer: | Epson |