Epson Wireless LAN Interface-P1 (5GHz)
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C12C936861
Prekės kodas (MPN): C12C936861
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | 563,76 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 181.00 mm |
| Gross height (mm): | 36.00 mm |
| Gross weight: | 0.15 kg |
| Gross width (mm): | 113.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 1173 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 181.00 mm |
| Gross height (mm): | 36.00 mm |
| Gross weight: | 0.15 kg |
| Gross width (mm): | 113.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 1173 pc(s) |