Epson Waste ink bottle | C13T724000 | Maintenance Box | Cyan
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 15,38 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 167 mm |
| Gross height (mm): | 280 mm |
| Gross weight: | 0.275 kg |
| Gross width (mm): | 110 mm |
| Net weight: | 0.175 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.0051436 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | C13T724000 |
| Printing colours: | Cyan |
| Type: | Maintenance Box |
| Producer product family: | Waste ink bottle |
| Page yield: | N/A pages |
| Palette Qty: | 336 pc(s) |
| Producer: | Epson |
| Gross depth (mm): | 167 mm |
| Gross height (mm): | 280 mm |
| Gross weight: | 0.275 kg |
| Gross width (mm): | 110 mm |
| Net weight: | 0.175 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.0051436 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | C13T724000 |
| Printing colours: | Cyan |
| Type: | Maintenance Box |
| Producer product family: | Waste ink bottle |
| Page yield: | N/A pages |
| Palette Qty: | 336 pc(s) |
| Producer: | Epson |