Epson Wall Mount - ELPMB75 - EB-810E Epson
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): V12HB12010
Prekės kodas (MPN): V12HB12010
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 305,31 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 150.00 mm |
| Gross weight: | 0.60 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 0.42 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 120.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 144 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 150.00 mm |
| Gross weight: | 0.60 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 0.42 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 120.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 144 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |