Epson Wall Mount - ELPMB64 - EB-L2xx
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): V12HA39010
Prekės kodas (MPN): V12HA39010
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 243,26 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 939.80 mm |
| Gross height (mm): | 290.00 mm |
| Gross weight: | 13.00 kg |
| Gross width (mm): | 315.00 mm |
| Net weight: | 9.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2800.00 g |
| Plastic (No PET): | 500.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.30 kg |
| Volume (m3): | 0.09 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 10 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 939.80 mm |
| Gross height (mm): | 290.00 mm |
| Gross weight: | 13.00 kg |
| Gross width (mm): | 315.00 mm |
| Net weight: | 9.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2800.00 g |
| Plastic (No PET): | 500.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.30 kg |
| Volume (m3): | 0.09 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 10 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |