Epson UltraChrome High Dynamic Range, 350 ml | Ink cartridge | White
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C13T596C00
Prekės kodas (MPN): C13T596C00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 294,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 320.00 mm |
| Gross height (mm): | 58.00 mm |
| Gross weight: | 0.81 kg |
| Gross width (mm): | 144.00 mm |
| Net weight: | 0.71 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 323 pc(s) |
| Printing colours: | White |
| Type: | Ink cartridge |
| Producer product name: | UltraChrome High Dynamic Range, 350 ml |
| Page yield: | N/A pages |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 320.00 mm |
| Gross height (mm): | 58.00 mm |
| Gross weight: | 0.81 kg |
| Gross width (mm): | 144.00 mm |
| Net weight: | 0.71 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 323 pc(s) |
| Printing colours: | White |
| Type: | Ink cartridge |
| Producer product name: | UltraChrome High Dynamic Range, 350 ml |
| Page yield: | N/A pages |
| Warranty: | 12 month(s) |