Epson UltraChrome DS6 T53L900 (1.6Lx2) | Ink Cartrige | HD Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 219,06 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 430.00 mm |
| Gross height (mm): | 115.00 mm |
| Gross weight: | 4.30 kg |
| Gross width (mm): | 195.00 mm |
| Net weight: | 4.20 kg |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Palette Qty: | 90 pc(s) |
| Producer: | Epson |
| Printing colours: | HD Black |
| Type: | Ink Cartrige |
| Producer product name: | UltraChrome DS6 T53L900 (1.6Lx2) |
| Page yield: | N/A pages |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 430.00 mm |
| Gross height (mm): | 115.00 mm |
| Gross weight: | 4.30 kg |
| Gross width (mm): | 195.00 mm |
| Net weight: | 4.20 kg |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Palette Qty: | 90 pc(s) |
| Producer: | Epson |
| Printing colours: | HD Black |
| Type: | Ink Cartrige |
| Producer product name: | UltraChrome DS6 T53L900 (1.6Lx2) |
| Page yield: | N/A pages |
| Warranty: | 12 month(s) |