Epson UltraChrome DG2 T55B100 (250ml) | Ink Cartrige | Black
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C13T55B100
Prekės kodas (MPN): C13T55B100
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 144,39 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 11.00 mm |
| Gross height (mm): | 33.00 mm |
| Gross weight: | 0.44 kg |
| Gross width (mm): | 29.00 mm |
| Net weight: | 0.38 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Paper/Pasteboard: | 45 g |
| Plastic (No PET): | 15 g |
| Palette Qty: | 2299 pc(s) |
| Printing colours: | Black |
| Type: | Ink Cartrige |
| Producer product name: | UltraChrome DG2 T55B100 (250ml) |
| Page yield: | N/A pages |
| Gross depth (mm): | 11.00 mm |
| Gross height (mm): | 33.00 mm |
| Gross weight: | 0.44 kg |
| Gross width (mm): | 29.00 mm |
| Net weight: | 0.38 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Paper/Pasteboard: | 45 g |
| Plastic (No PET): | 15 g |
| Palette Qty: | 2299 pc(s) |
| Printing colours: | Black |
| Type: | Ink Cartrige |
| Producer product name: | UltraChrome DG2 T55B100 (250ml) |
| Page yield: | N/A pages |