Epson Ultra Short Throw Series EB-695Wi WXGA (1280x800), 3500 ANSI lumens, 14.000:1, White, 16:10, Lamp warranty 12 month(s)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d.8 vnt. 2026-05-07 3 / 8 vnt. | 3273,02 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Projector brightness: | 3500 ANSI lumens |
| Projection technology: | 3LCD |
| Projector native resolution: | WXGA (1280x800) |
| Screen size compatibility: | 1524 - 2540 mm |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| Supported aspect ratios: | 16:10 |
| Projection distance (wide): | 0 - 0.4 m |
| Projection distance (tele): | 0 - 0.6 m |
| Contrast ratio (typical): | 14.000:1 |
| Contrast ratio (dynamic): | 14000:1 |
| Zoom ratio: | 1.35:1 |
| Projector brightness (economic mode): | 2900 ANSI lumens |
| Keystone correction, vertical: | ±3 ° |
| Matrix size: | 1.5 cm |
| Vertical synchronization (min): | 0.1 kHz |
| Vertical synchronization (max): | 0.12 kHz |
| White light output: | 3500 ANSI lumens |
| Colour light output: | 3500 ANSI lumens |
| Service life of lamp: | 5000 h |
| Bulb power: | 250 W |
| Service life of lamp (economic mode): | 10000 h |
| Focus: | Manual |
| Throw ratio: | 0.28:1 |
| Digital zoom: | 1.35 x |
| Full HD: | No |
| 3D: | No |
| Video processing: | 10 bit |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 3 |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 3 |
| Composite video in: | 1 |
| Audio (L,R) in: | 1 |
| Headphone outputs: | 1 |
| Microphone in: | Yes |
| S-Video inputs quantity: | 1 |
| DVI port: | No |
| RS-232 ports: | 1 |
| AC (power) in: | Y |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Card reader integrated: | No |
| Mac compatibility: | Yes |
| Linux operating systems supported: | Y |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| RMS rated power: | 16 W |
| Product type: | Wall-mounted projector |
| Colour of product: | White |
| LED indicators: | Y |
| Cable lock slot: | Y |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Built-in display: | No |
| Power source: | AC |
| Power consumption (typical): | 356 W |
| Power consumption (standby): | 0.39 W |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (economy mode): | 312 W |
| RS-232C: | Yes |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T): | -10 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 80 % |
| Storage relative humidity (H-H): | 10 - 90 % |
| Width: | 367 cm |
| Depth: | 400 cm |
| Height: | 187 cm |
| Weight: | 5.8 g |
| Manual: | Yes |
| Producer product name: | EB-695Wi |
| Brightness: | 3500 ANSI lumens |
| Wi-Fi: | No |
| Net weight: | 18.68 kg |
| Gross weight: | 21.4 kg |
| Maximum resolution: | WXGA (1280x800) |
| Wi-Fi connection: | Yes (optional) |
| Producer product family: | Ultra Short Throw Series |
| Contrast ratio: | 14000 |
| WEEE tax: | Yes |
| Wooden: | 603.00 g |
| Paper/Pasteboard: | 3530.00 g |
| PET: | 77.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.115632 m³ |
| Tare weight (kg): | 2.72 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Gross depth (mm): | 730 mm |
| Gross width (mm): | 480 mm |
| Gross height (mm): | 330 mm |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Embeeded battery: | Yes |
| Lamp warranty: | 12 month(s) |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Palette Qty: | 12 pc(s) |
| Projector brightness: | 3500 ANSI lumens |
| Projection technology: | 3LCD |
| Projector native resolution: | WXGA (1280x800) |
| Screen size compatibility: | 1524 - 2540 mm |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| Supported aspect ratios: | 16:10 |
| Projection distance (wide): | 0 - 0.4 m |
| Projection distance (tele): | 0 - 0.6 m |
| Contrast ratio (typical): | 14.000:1 |
| Contrast ratio (dynamic): | 14000:1 |
| Zoom ratio: | 1.35:1 |
| Projector brightness (economic mode): | 2900 ANSI lumens |
| Keystone correction, vertical: | ±3 ° |
| Matrix size: | 1.5 cm |
| Vertical synchronization (min): | 0.1 kHz |
| Vertical synchronization (max): | 0.12 kHz |
| White light output: | 3500 ANSI lumens |
| Colour light output: | 3500 ANSI lumens |
| Service life of lamp: | 5000 h |
| Bulb power: | 250 W |
| Service life of lamp (economic mode): | 10000 h |
| Focus: | Manual |
| Throw ratio: | 0.28:1 |
| Digital zoom: | 1.35 x |
| Full HD: | No |
| 3D: | No |
| Video processing: | 10 bit |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 3 |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 3 |
| Composite video in: | 1 |
| Audio (L,R) in: | 1 |
| Headphone outputs: | 1 |
| Microphone in: | Yes |
| S-Video inputs quantity: | 1 |
| DVI port: | No |
| RS-232 ports: | 1 |
| AC (power) in: | Y |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Card reader integrated: | No |
| Mac compatibility: | Yes |
| Linux operating systems supported: | Y |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| RMS rated power: | 16 W |
| Product type: | Wall-mounted projector |
| Colour of product: | White |
| LED indicators: | Y |
| Cable lock slot: | Y |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Built-in display: | No |
| Power source: | AC |
| Power consumption (typical): | 356 W |
| Power consumption (standby): | 0.39 W |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (economy mode): | 312 W |
| RS-232C: | Yes |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T): | -10 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 80 % |
| Storage relative humidity (H-H): | 10 - 90 % |
| Width: | 367 cm |
| Depth: | 400 cm |
| Height: | 187 cm |
| Weight: | 5.8 g |
| Manual: | Yes |
| Producer product name: | EB-695Wi |
| Brightness: | 3500 ANSI lumens |
| Wi-Fi: | No |
| Net weight: | 18.68 kg |
| Gross weight: | 21.4 kg |
| Maximum resolution: | WXGA (1280x800) |
| Wi-Fi connection: | Yes (optional) |
| Producer product family: | Ultra Short Throw Series |
| Contrast ratio: | 14000 |
| WEEE tax: | Yes |
| Wooden: | 603.00 g |
| Paper/Pasteboard: | 3530.00 g |
| PET: | 77.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.115632 m³ |
| Tare weight (kg): | 2.72 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Gross depth (mm): | 730 mm |
| Gross width (mm): | 480 mm |
| Gross height (mm): | 330 mm |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Embeeded battery: | Yes |
| Lamp warranty: | 12 month(s) |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Palette Qty: | 12 pc(s) |