EPSON T91330N Ink Cartridge Vivid Magenta | Epson Ink cartridge | Vivid magenta
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C13T91330N
Prekės kodas (MPN): C13T91330N
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 85,57 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 215.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 0.50 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 0.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 874 pc(s) |
| Printing colours: | Vivid magenta |
| Type: | Ink cartridge |
| Page yield: | N/A pages |
| Gross depth (mm): | 215.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 0.50 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 0.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 874 pc(s) |
| Printing colours: | Vivid magenta |
| Type: | Ink cartridge |
| Page yield: | N/A pages |