Epson T9131 | Ink Cartridge | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 96,27 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 39 mm |
| Gross height (mm): | 215 mm |
| Gross weight: | 0.388 kg |
| Gross width (mm): | 117 mm |
| Net weight: | 0.218 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 170.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.17 kg |
| Volume (m3): | 0.000981045 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Printing colours: | Black |
| Type: | Ink Cartridge |
| Producer product name: | T9131 |
| Capacity: | 200 ml |
| Palette Qty: | 1761 pc(s) |
| Producer: | Epson |
| Gross depth (mm): | 39 mm |
| Gross height (mm): | 215 mm |
| Gross weight: | 0.388 kg |
| Gross width (mm): | 117 mm |
| Net weight: | 0.218 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 170.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.17 kg |
| Volume (m3): | 0.000981045 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Printing colours: | Black |
| Type: | Ink Cartridge |
| Producer product name: | T9131 |
| Capacity: | 200 ml |
| Palette Qty: | 1761 pc(s) |
| Producer: | Epson |