Epson T800400 UltraChrome PRO | Ink Cartridge | Yellow
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 2026-04-27 - / 1 vnt. | 326,93 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 350.00 mm |
| Gross height (mm): | 45.00 mm |
| Gross weight: | 1.044 kg |
| Gross width (mm): | 118 mm |
| Net weight: | 0.964 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.0018585 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Printing colours: | Yellow |
| Type: | Ink Cartridge |
| Producer product name: | T800400 UltraChrome PRO |
| Compatible products: | SureColor P20000 |
| Capacity: | 700 ml |
| Quantity: | Singlepack |
| Palette Qty: | 930 pc(s) |
| Producer: | Epson |
| Gross depth (mm): | 350.00 mm |
| Gross height (mm): | 45.00 mm |
| Gross weight: | 1.044 kg |
| Gross width (mm): | 118 mm |
| Net weight: | 0.964 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.0018585 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Printing colours: | Yellow |
| Type: | Ink Cartridge |
| Producer product name: | T800400 UltraChrome PRO |
| Compatible products: | SureColor P20000 |
| Capacity: | 700 ml |
| Quantity: | Singlepack |
| Palette Qty: | 930 pc(s) |
| Producer: | Epson |