EPSON T65380N Matte Black Ink Cartridge (200ml) | Epson C13T65380N | Epson UltraChrome High Dynamic Range | Matte black
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C13T65380N
Prekės kodas (MPN): C13T65380N
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 111,62 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 215.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 0.40 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Printing colours: | Matte black |
| Type: | Epson UltraChrome High Dynamic Range |
| Producer product name: | C13T65380N |
| Page yield: | 200 pages |
| Gross depth (mm): | 215.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 0.40 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Printing colours: | Matte black |
| Type: | Epson UltraChrome High Dynamic Range |
| Producer product name: | C13T65380N |
| Page yield: | 200 pages |