Epson T591900 | Ink cartrige | Light Light Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 301,26 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 405 mm |
| Gross height (mm): | 57 mm |
| Gross weight: | 1.184 kg |
| Gross width (mm): | 144 mm |
| Net weight: | 1.084 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00332424 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Quantity: | Singlepack |
| Producer product name: | T591900 |
| Capacity: | 700 ml |
| Printing colours: | Light Light Black |
| Type: | Ink cartrige |
| Compatible products: | Epson Stylus Pro 11880 |
| Palette Qty: | 520 pc(s) |
| Producer: | Epson |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 405 mm |
| Gross height (mm): | 57 mm |
| Gross weight: | 1.184 kg |
| Gross width (mm): | 144 mm |
| Net weight: | 1.084 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00332424 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Quantity: | Singlepack |
| Producer product name: | T591900 |
| Capacity: | 700 ml |
| Printing colours: | Light Light Black |
| Type: | Ink cartrige |
| Compatible products: | Epson Stylus Pro 11880 |
| Palette Qty: | 520 pc(s) |
| Producer: | Epson |
| Warranty: | 12 month(s) |