Epson SureColor SC-T3700DE | Epson
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C11CH80302A0
Prekės kodas (MPN): C11CH80302A0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 3779,92 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 499.00 mm |
| Gross height (mm): | 975.00 mm |
| Gross weight: | 123.00 kg |
| Gross width (mm): | 1365.00 mm |
| Net weight: | 118.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4800.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 5.00 kg |
| Volume (m3): | 0.66 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 3 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 499.00 mm |
| Gross height (mm): | 975.00 mm |
| Gross weight: | 123.00 kg |
| Gross width (mm): | 1365.00 mm |
| Net weight: | 118.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4800.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 5.00 kg |
| Volume (m3): | 0.66 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 3 pc(s) |