Epson Super UST 4KE laser display EB-810E 5000 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 2026-05-07 - / 5 vnt. | 6022,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 341.00 mm |
| Gross height (mm): | 156.00 mm |
| Gross weight: | 13.70 kg |
| Gross width (mm): | 695.00 mm |
| Net weight: | 12.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 900.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.20 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| PET: | 124.00 g |
| Colour of product: | White |
| Brightness: | 5000 ANSI lumens |
| Wi-Fi: | No |
| Producer product name: | EB-810E |
| Producer product family: | Super UST 4KE laser display |
| Contrast ratio: | 2500000:1 |
| Aspect ratio: | 16: 9 |
| Other features: | Design system: 3LCD technology |
| Lamp warranty: | 12 month(s) |
| Wi-Fi connection: | No |
| Palette Qty: | 23 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 341.00 mm |
| Gross height (mm): | 156.00 mm |
| Gross weight: | 13.70 kg |
| Gross width (mm): | 695.00 mm |
| Net weight: | 12.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 900.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.20 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| PET: | 124.00 g |
| Colour of product: | White |
| Brightness: | 5000 ANSI lumens |
| Wi-Fi: | No |
| Producer product name: | EB-810E |
| Producer product family: | Super UST 4KE laser display |
| Contrast ratio: | 2500000:1 |
| Aspect ratio: | 16: 9 |
| Other features: | Design system: 3LCD technology |
| Lamp warranty: | 12 month(s) |
| Wi-Fi connection: | No |
| Palette Qty: | 23 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |