Epson Staple Cartridge for Saddle Unit/Inner Finisher (AMC 4000/5000/6000) | Epson
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C12C937001
Prekės kodas (MPN): C12C937001
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 84,64 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 135.00 mm |
| Gross height (mm): | 55.00 mm |
| Gross weight: | 0.67 kg |
| Gross width (mm): | 75.00 mm |
| Net weight: | 0.57 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 1493 pc(s) |
| Producer: | Epson |
| Gross depth (mm): | 135.00 mm |
| Gross height (mm): | 55.00 mm |
| Gross weight: | 0.67 kg |
| Gross width (mm): | 75.00 mm |
| Net weight: | 0.57 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 1493 pc(s) |
| Producer: | Epson |