EPSON Singlepack Vivid Magenta T44J34N UltraChrome PRO 12 700ml Epson
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C13T44J34N
Prekės kodas (MPN): C13T44J34N
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | 327,59 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 115.00 mm |
| Gross height (mm): | 350.00 mm |
| Gross weight: | 1.06 kg |
| Gross width (mm): | 45.00 mm |
| Net weight: | 1.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 35.00 g |
| Plastic (No PET): | 15.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Gross depth (mm): | 115.00 mm |
| Gross height (mm): | 350.00 mm |
| Gross weight: | 1.06 kg |
| Gross width (mm): | 45.00 mm |
| Net weight: | 1.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 35.00 g |
| Plastic (No PET): | 15.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |