Epson Singlepack UltraChrome XD2 Black T40C140(50ml) | Epson
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C13T40C140
Prekės kodas (MPN): C13T40C140
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 64,30 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 350.00 mm |
| Gross height (mm): | 45.00 mm |
| Gross weight: | 1.04 kg |
| Gross width (mm): | 120.00 mm |
| Net weight: | 0.94 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 914 pc(s) |
| Producer: | Epson |
| Gross depth (mm): | 350.00 mm |
| Gross height (mm): | 45.00 mm |
| Gross weight: | 1.04 kg |
| Gross width (mm): | 120.00 mm |
| Net weight: | 0.94 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 914 pc(s) |
| Producer: | Epson |