Epson Singlepack UltraChrome XD2 | T40C440 | Ink cartrige | Yellow
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C13T40C440
Prekės kodas (MPN): C13T40C440
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 40,77 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 135.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 0.11 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 0.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 11.20 g |
| Plastic (No PET): | 2.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Quantity: | Singlepack |
| Producer product name: | T40C440 |
| Printing colours: | Yellow |
| Type: | Ink cartrige |
| Producer product family: | Singlepack UltraChrome XD2 |
| Page yield: | N/A pages |
| Palette Qty: | 1391 pc(s) |
| Producer: | Epson |
| Gross depth (mm): | 135.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 0.11 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 0.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 11.20 g |
| Plastic (No PET): | 2.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Quantity: | Singlepack |
| Producer product name: | T40C440 |
| Printing colours: | Yellow |
| Type: | Ink cartrige |
| Producer product family: | Singlepack UltraChrome XD2 |
| Page yield: | N/A pages |
| Palette Qty: | 1391 pc(s) |
| Producer: | Epson |