Epson Singlepack UltraChrome Pro 6 Magenta T48M30N (700ml) | Epson C13T48M30N | Epson T48M3 - magenta - original - ink cartridge | Epson UltraChrome Pro6 | Magenta
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C13T48M30N
Prekės kodas (MPN): C13T48M30N
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 311,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 120.00 mm |
| Gross height (mm): | 350.00 mm |
| Gross weight: | 1.06 kg |
| Gross width (mm): | 45.00 mm |
| Net weight: | 0.96 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Printing colours: | Magenta |
| Type: | Epson UltraChrome Pro6 |
| Product name: | Epson T48M3 - magenta - original - ink cartridge |
| Producer product name: | C13T48M30N |
| Page yield: | 700 pages |
| Palette Qty: | 457 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 120.00 mm |
| Gross height (mm): | 350.00 mm |
| Gross weight: | 1.06 kg |
| Gross width (mm): | 45.00 mm |
| Net weight: | 0.96 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Printing colours: | Magenta |
| Type: | Epson UltraChrome Pro6 |
| Product name: | Epson T48M3 - magenta - original - ink cartridge |
| Producer product name: | C13T48M30N |
| Page yield: | 700 pages |
| Palette Qty: | 457 pc(s) |