Epson Singlepack T55KB00 UltraChrome HDX/HD | Ink cartrige | Green
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 269,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross height (mm): | 405.00 mm |
| Gross weight: | 1.20 kg |
| Gross width (mm): | 60.00 mm |
| Net weight: | 1.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 10.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 490 pc(s) |
| Quantity: | Singlepack |
| Producer product name: | Singlepack T55KB00 UltraChrome HDX/HD |
| Capacity: | 700 ml |
| Printing colours: | Green |
| Type: | Ink cartrige |
| Page yield: | N/A pages |
| Producer: | Epson |
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross height (mm): | 405.00 mm |
| Gross weight: | 1.20 kg |
| Gross width (mm): | 60.00 mm |
| Net weight: | 1.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 10.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 490 pc(s) |
| Quantity: | Singlepack |
| Producer product name: | Singlepack T55KB00 UltraChrome HDX/HD |
| Capacity: | 700 ml |
| Printing colours: | Green |
| Type: | Ink cartrige |
| Page yield: | N/A pages |
| Producer: | Epson |