Epson Singlepack T54X30N UltraChrome HDX/HD 350ml Vivid Magenta | Epson C13T54X30N | Epson UltraChrome HDX / Ultrachrome HD | Vivid magenta
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C13T54X30N
Prekės kodas (MPN): C13T54X30N
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 127,38 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross height (mm): | 405.00 mm |
| Gross weight: | 1.25 kg |
| Gross width (mm): | 60.00 mm |
| Net weight: | 1.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Printing colours: | Vivid magenta |
| Type: | Epson UltraChrome HDX / Ultrachrome HD |
| Producer product name: | C13T54X30N |
| Compatible products: | SureColor SC-P7000V, SC-P9000V |
| Page yield: | 350 pages |
| Palette Qty: | 245 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross height (mm): | 405.00 mm |
| Gross weight: | 1.25 kg |
| Gross width (mm): | 60.00 mm |
| Net weight: | 1.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Printing colours: | Vivid magenta |
| Type: | Epson UltraChrome HDX / Ultrachrome HD |
| Producer product name: | C13T54X30N |
| Compatible products: | SureColor SC-P7000V, SC-P9000V |
| Page yield: | 350 pages |
| Palette Qty: | 245 pc(s) |