Epson Singlepack Matte Black T80080N UltraChrome PRO 700ml | Epson C13T80080N | Epson T8008 - matte black - original - ink cartridge | Epson UltraChrome PRO | Matte black
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C13T80080N
Prekės kodas (MPN): C13T80080N
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 2026-04-27 - / 1 vnt. | 326,93 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 115.00 mm |
| Gross height (mm): | 350.00 mm |
| Gross weight: | 1.06 kg |
| Gross width (mm): | 45.00 mm |
| Net weight: | 0.96 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Printing colours: | Matte black |
| Type: | Epson UltraChrome PRO |
| Product name: | Epson T8008 - matte black - original - ink cartridge |
| Producer product name: | C13T80080N |
| Compatible products: | SureColor SC-P10000 |
| Page yield: | 700 pages |
| Palette Qty: | 477 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 115.00 mm |
| Gross height (mm): | 350.00 mm |
| Gross weight: | 1.06 kg |
| Gross width (mm): | 45.00 mm |
| Net weight: | 0.96 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Printing colours: | Matte black |
| Type: | Epson UltraChrome PRO |
| Product name: | Epson T8008 - matte black - original - ink cartridge |
| Producer product name: | C13T80080N |
| Compatible products: | SureColor SC-P10000 |
| Page yield: | 700 pages |
| Palette Qty: | 477 pc(s) |