Epson Singlepack Matte Black T59180N, 700ml | Epson Epson | T5918 | Epson T5918 - matte black - original - ink cartridge | Ink cartridge | Matte black
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C13T59180N
Prekės kodas (MPN): C13T59180N
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 397,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 143.00 mm |
| Gross height (mm): | 400.00 mm |
| Gross weight: | 1.22 kg |
| Gross width (mm): | 55.00 mm |
| Net weight: | 1.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Printing colours: | Matte black |
| Type: | Ink cartridge |
| Product name: | Epson T5918 - matte black - original - ink cartridge |
| Producer product name: | T5918 |
| Producer product family: | Epson |
| Compatible products: | Stylus Pro 11880 |
| Page yield: | 700 pages |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 143.00 mm |
| Gross height (mm): | 400.00 mm |
| Gross weight: | 1.22 kg |
| Gross width (mm): | 55.00 mm |
| Net weight: | 1.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Printing colours: | Matte black |
| Type: | Ink cartridge |
| Product name: | Epson T5918 - matte black - original - ink cartridge |
| Producer product name: | T5918 |
| Producer product family: | Epson |
| Compatible products: | Stylus Pro 11880 |
| Page yield: | 700 pages |
| Warranty: | 12 month(s) |