Epson Singlepack GS3 T891700 L Black , 700ml | Epson
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C13T891700
Prekės kodas (MPN): C13T891700
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 78,05 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 115 mm |
| Gross height (mm): | 350 mm |
| Gross weight: | 0.99 kg |
| Gross width (mm): | 45 mm |
| Net weight: | 0.683 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 187 g |
| Plastic (No PET): | 120.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.307 kg |
| Volume (m3): | 0.00181125 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 954 pc(s) |
| Producer: | Epson |
| Gross depth (mm): | 115 mm |
| Gross height (mm): | 350 mm |
| Gross weight: | 0.99 kg |
| Gross width (mm): | 45 mm |
| Net weight: | 0.683 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 187 g |
| Plastic (No PET): | 120.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.307 kg |
| Volume (m3): | 0.00181125 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 954 pc(s) |
| Producer: | Epson |