Epson SADDLE UNIT -P1
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C12C936831
Prekės kodas (MPN): C12C936831
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 797,51 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Paper/Pasteboard: | 2000 g |
| Plastic (No PET): | 1000 g |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 23.7 kg |
| Gross depth (mm): | 593 mm |
| Gross width (mm): | 555 mm |
| Gross height (mm): | 307 mm |
| Volume (m3): | 0.101038305 m³ |
| Net weight: | 20.7 kg |
| Tare weight (kg): | 3 kg |
| Palette Qty: | 17 pc(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Paper/Pasteboard: | 2000 g |
| Plastic (No PET): | 1000 g |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 23.7 kg |
| Gross depth (mm): | 593 mm |
| Gross width (mm): | 555 mm |
| Gross height (mm): | 307 mm |
| Volume (m3): | 0.101038305 m³ |
| Net weight: | 20.7 kg |
| Tare weight (kg): | 3 kg |
| Palette Qty: | 17 pc(s) |