Epson Pre-treatment Liquid | Epson
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C13T43R100
Prekės kodas (MPN): C13T43R100
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 680,40 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 295.00 mm |
| Gross weight: | 0.7 kg |
| Gross width (mm): | 305.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.45 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 43 pc(s) |
| Producer: | Epson |
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 295.00 mm |
| Gross weight: | 0.7 kg |
| Gross width (mm): | 305.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.45 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 43 pc(s) |
| Producer: | Epson |