Epson OCR UNIT-P1 EXPANSION BOARD
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C12C936801
Prekės kodas (MPN): C12C936801
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 113,26 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Paper/Pasteboard: | 40 g |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 0.065 kg |
| Gross depth (mm): | 80 mm |
| Gross width (mm): | 80 mm |
| Gross height (mm): | 10 mm |
| Volume (m3): | 0.000064 m³ |
| Net weight: | 0.015 kg |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Palette Qty: | 15385 pc(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Paper/Pasteboard: | 40 g |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 0.065 kg |
| Gross depth (mm): | 80 mm |
| Gross width (mm): | 80 mm |
| Gross height (mm): | 10 mm |
| Volume (m3): | 0.000064 m³ |
| Net weight: | 0.015 kg |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Palette Qty: | 15385 pc(s) |