Epson Multifunctional Printer | SureColor SC-T5400M-MFP | Inkjet | Colour | Inkjet Multifunctional Printer | A0 | Wi-Fi | Light Grey
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 4215,64 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 1500.00 mm |
| Gross height (mm): | 1110.00 mm |
| Gross weight: | 142.50 kg |
| Gross width (mm): | 900.00 mm |
| Net weight: | 127.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 15.00 kg |
| Volume (m3): | 1.50 m³ |
| Wooden: | 2.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Maximum resolution: | 1200 x 2400 DPI |
| Duplex functions: | No |
| Copying: | Yes |
| Colour of product: | Light Grey |
| Functions: | Print, Scan, Copy |
| Product type: | Inkjet Multifunctional Printer |
| Wi-Fi: | Yes |
| Printing colours: | Black, Cyan, Yellow, Magenta |
| Faxing: | No |
| Producer product name: | SureColor SC-T5400M-MFP |
| Print technology: | Inkjet |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A0 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Printing: | Colour |
| PET: | 114.00 g |
| Producer product family: | Multifunctional Printer |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 1 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 1500.00 mm |
| Gross height (mm): | 1110.00 mm |
| Gross weight: | 142.50 kg |
| Gross width (mm): | 900.00 mm |
| Net weight: | 127.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 15.00 kg |
| Volume (m3): | 1.50 m³ |
| Wooden: | 2.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Maximum resolution: | 1200 x 2400 DPI |
| Duplex functions: | No |
| Copying: | Yes |
| Colour of product: | Light Grey |
| Functions: | Print, Scan, Copy |
| Product type: | Inkjet Multifunctional Printer |
| Wi-Fi: | Yes |
| Printing colours: | Black, Cyan, Yellow, Magenta |
| Faxing: | No |
| Producer product name: | SureColor SC-T5400M-MFP |
| Print technology: | Inkjet |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A0 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Printing: | Colour |
| PET: | 114.00 g |
| Producer product family: | Multifunctional Printer |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 1 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |