Epson Maintenance Liquid | T55BB00
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C13T55BB00
Prekės kodas (MPN): C13T55BB00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 16,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 11.00 mm |
| Gross height (mm): | 33.00 mm |
| Gross weight: | 0.42 kg |
| Gross width (mm): | 29.00 mm |
| Net weight: | 0.36 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 45.00 g |
| Plastic (No PET): | 15.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 2381 pc(s) |
| Producer product name: | T55BB00 |
| Producer product family: | Maintenance Liquid |
| Compatible products: | SureColor F1000 DTG and DTFilm hybrid printer |
| Gross depth (mm): | 11.00 mm |
| Gross height (mm): | 33.00 mm |
| Gross weight: | 0.42 kg |
| Gross width (mm): | 29.00 mm |
| Net weight: | 0.36 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 45.00 g |
| Plastic (No PET): | 15.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 2381 pc(s) |
| Producer product name: | T55BB00 |
| Producer product family: | Maintenance Liquid |
| Compatible products: | SureColor F1000 DTG and DTFilm hybrid printer |