Epson Lifestudio Pop EF-62N Portable Smart Projector | 700 ANSI lumens | Metallic Blue | Wi-Fi
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): V11HB73440
Prekės kodas (MPN): V11HB73440
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 1183,08 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 260.00 mm |
| Gross height (mm): | 200.00 mm |
| Gross weight: | 4.08 kg |
| Gross width (mm): | 275.00 mm |
| Net weight: | 3.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.90 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 121 pc(s) |
| Contrast ratio: | 5000000:1 |
| Colour of product: | Metallic Blue |
| Brightness: | 700 ANSI lumens |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/b/g/n |
| Producer product name: | Lifestudio Pop EF-62N Portable Smart Projector |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Producer product family: | 3LCD Projector |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 260.00 mm |
| Gross height (mm): | 200.00 mm |
| Gross weight: | 4.08 kg |
| Gross width (mm): | 275.00 mm |
| Net weight: | 3.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.90 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 121 pc(s) |
| Contrast ratio: | 5000000:1 |
| Colour of product: | Metallic Blue |
| Brightness: | 700 ANSI lumens |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/b/g/n |
| Producer product name: | Lifestudio Pop EF-62N Portable Smart Projector |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Producer product family: | 3LCD Projector |
| Warranty: | 24 month(s) |