Epson Laser Projector EB-L530U WUXGA (1920x1200), 5200 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 3138,91 € | ||
| S2 | - / - | 3863,34 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 342.00 mm |
| Gross height (mm): | 140.00 mm |
| Gross weight: | 9.30 kg |
| Gross width (mm): | 445.00 mm |
| Net weight: | 8.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Maximum resolution: | WUXGA (1920x1200) |
| Colour of product: | White |
| Brightness: | 5200 ANSI lumens |
| Producer product family: | Laser Projector |
| Contrast ratio: | 2500000:1 |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Noise level (economic mode): | 23 dB |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Producer product name: | EB-L530U |
| HDMI ports quantity: | |
| Throw ratio: | 1.35 - 2.20:1 |
| Lens type: | Optical |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Light source: | Laser |
| Weight: | 8200 g |
| Lamp warranty: | 12 month(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas As the market leader in 3LCD technology, Epson continues to improve its high-brightness laser projectors with even smaller and more compact display solutions. EB-L530U delivers even more effective, practical and creative display applications across a number of different industries. Funkcijos 5200-lumen brightness: crisp images and bright colors even in well-lit rooms WUXGA resolution: sharp Full HD images for excellent clarity Futureproofed connectivity options: 4K input support, HDMI, HDBaseT, integrated Wi-Fi and screen mirroring Easy, flexible installation: lightweight and compact design with wide lens shift Supports social distancing: scalable display size of up to 500 inches |
| Gross depth (mm): | 342.00 mm |
| Gross height (mm): | 140.00 mm |
| Gross weight: | 9.30 kg |
| Gross width (mm): | 445.00 mm |
| Net weight: | 8.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Maximum resolution: | WUXGA (1920x1200) |
| Colour of product: | White |
| Brightness: | 5200 ANSI lumens |
| Producer product family: | Laser Projector |
| Contrast ratio: | 2500000:1 |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Noise level (economic mode): | 23 dB |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Producer product name: | EB-L530U |
| HDMI ports quantity: | |
| Throw ratio: | 1.35 - 2.20:1 |
| Lens type: | Optical |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Light source: | Laser |
| Weight: | 8200 g |
| Lamp warranty: | 12 month(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
As the market leader in 3LCD technology, Epson continues to improve its high-brightness laser projectors with even smaller and more compact display solutions. EB-L530U delivers even more effective, practical and creative display applications across a number of different industries.
Funkcijos
5200-lumen brightness: crisp images and bright colors even in well-lit rooms
WUXGA resolution: sharp Full HD images for excellent clarity
Futureproofed connectivity options: 4K input support, HDMI, HDBaseT, integrated Wi-Fi and screen mirroring
Easy, flexible installation: lightweight and compact design with wide lens shift
Supports social distancing: scalable display size of up to 500 inches