Epson Laser Projector EB-L520U WUXGA (1920x1200), 5200 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 3009,58 € | ||
| S2 | - / - | 3359,19 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 122.00 mm |
| Gross height (mm): | 304.00 mm |
| Gross weight: | 8.70 kg |
| Gross width (mm): | 440.00 mm |
| Net weight: | 7.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Maximum resolution: | WUXGA (1920x1200) |
| Colour of product: | White |
| Brightness: | 5200 ANSI lumens |
| Wi-Fi: | |
| Wi-Fi standards: | |
| Producer product name: | EB-L520U |
| Producer product family: | Laser Projector |
| Contrast ratio: | 2500000:1 |
| Wi-Fi connection: | |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Lamp warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas Deliver professional content with sharp images and bright colors to any audience. The EB-L520U is designed to project a scalable laser display up to 500 inches, and offers a range of connectivity options to make content sharing an easy, seamless experience. Featuring 5,200 lumens high-brightness capability, along with Full HD, WUXGA, 16:6 wide screen, support for 4K input and detail enhancement technology, it gives users brighter, more vivid displays of up to 500". Providing more premium features than you would typically expect to find in this display class, the EB-L520U delivers edge-blending and geometric correction to achieve one seamless large-format display. And for multimedia content, you can playback content without any lagging, and create playlists and set schedules directly from USB memory, all thanks to H.264 advanced video coding and the Epson content manager. Funkcijos High brightness, scalable size - provides 5,200 lumens high-brightness display at up to 500" Premium display features - Full HD, supports 4K input, edge-blending and geometric correction Unrestricted viewing - free from pixilation, glare, fingerprints, and a central bevel Social distancing support - scalable display meets the needs of every audience configuration |
| Gross depth (mm): | 122.00 mm |
| Gross height (mm): | 304.00 mm |
| Gross weight: | 8.70 kg |
| Gross width (mm): | 440.00 mm |
| Net weight: | 7.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Maximum resolution: | WUXGA (1920x1200) |
| Colour of product: | White |
| Brightness: | 5200 ANSI lumens |
| Wi-Fi: | |
| Wi-Fi standards: | |
| Producer product name: | EB-L520U |
| Producer product family: | Laser Projector |
| Contrast ratio: | 2500000:1 |
| Wi-Fi connection: | |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Lamp warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas
Deliver professional content with sharp images and bright colors to any audience. The EB-L520U is designed to project a scalable laser display up to 500 inches, and offers a range of connectivity options to make content sharing an easy, seamless experience.
Featuring 5,200 lumens high-brightness capability, along with Full HD, WUXGA, 16:6 wide screen, support for 4K input and detail enhancement technology, it gives users brighter, more vivid displays of up to 500".
Providing more premium features than you would typically expect to find in this display class, the EB-L520U delivers edge-blending and geometric correction to achieve one seamless large-format display. And for multimedia content, you can playback content without any lagging, and create playlists and set schedules directly from USB memory, all thanks to H.264 advanced video coding and the Epson content manager.
Funkcijos
High brightness, scalable size - provides 5,200 lumens high-brightness display at up to 500"
Premium display features - Full HD, supports 4K input, edge-blending and geometric correction
Unrestricted viewing - free from pixilation, glare, fingerprints, and a central bevel
Social distancing support - scalable display meets the needs of every audience configuration