Epson Laser Projector EB-770F Full HD (1920x1080), 4100 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): V11HA79080
Prekės kodas (MPN): V11HA79080
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 2026-05-07 - / 5 vnt. | 2550,81 € | ||
| S2 | - / - | 2590,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 395.00 mm |
| Gross height (mm): | 133.00 mm |
| Gross weight: | 6.80 kg |
| Gross width (mm): | 356.00 mm |
| Net weight: | 5.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 660.00 g |
| Plastic (No PET): | 240.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.90 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Colour of product: | White |
| Brightness: | 4100 ANSI lumens |
| Producer product family: | Laser Projector |
| Contrast ratio: | 2500000:1 |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Noise level (economic mode): | 27 dB |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Producer product name: | EB-770F |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| Throw ratio: | 0.26-0.35: 1 |
| Lens type: | Optical |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Light source: | Laser |
| Weight: | 5900 g |
| Lamp warranty: | 12 month(s) |
| Palette Qty: | 46 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas The EB-770F's ultra short throw lens allows safe, discreet positioning close to the display, enabling presenters free access to perform without casting shadows. With 4,100 lumens CLO and 3LCD technology, the display is bright and vibrant up to 150", clearly visible from all angles and at a distance. The experience is immersive and user-friendly. Scalable from 49-150", display sizes can be optimized for each room with one product and a fixed cost, and the EB-770F supports multi-projection edge-blending for a low cost, large, seamless, energy efficient 3 780 x 1 080p image. Unlike a flat-panel display, there is no heavy, breakable, glass panel to create disruptive, reflected blind spots at certain angles, and teachers are not subjected to LCD panel direct blue light radiation, believed to damage eyes. Funkcijos Scalable FHD display for any room - 49-150" UST display for unrestricted viewing (no shadows/reflections) Bright and energy efficient laser - 4,100 lm CLO with 3LCD technology for brighter colors at only 205 W Effortless connectivity options - auto-on, wired/wireless display with USB 2 A output for smart sticks |
| Gross depth (mm): | 395.00 mm |
| Gross height (mm): | 133.00 mm |
| Gross weight: | 6.80 kg |
| Gross width (mm): | 356.00 mm |
| Net weight: | 5.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 660.00 g |
| Plastic (No PET): | 240.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.90 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Colour of product: | White |
| Brightness: | 4100 ANSI lumens |
| Producer product family: | Laser Projector |
| Contrast ratio: | 2500000:1 |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Noise level (economic mode): | 27 dB |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Producer product name: | EB-770F |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| Throw ratio: | 0.26-0.35: 1 |
| Lens type: | Optical |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Light source: | Laser |
| Weight: | 5900 g |
| Lamp warranty: | 12 month(s) |
| Palette Qty: | 46 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas
The EB-770F's ultra short throw lens allows safe, discreet positioning close to the display, enabling presenters free access to perform without casting shadows.
With 4,100 lumens CLO and 3LCD technology, the display is bright and vibrant up to 150", clearly visible from all angles and at a distance. The experience is immersive and user-friendly.
Scalable from 49-150", display sizes can be optimized for each room with one product and a fixed cost, and the EB-770F supports multi-projection edge-blending for a low cost, large, seamless, energy efficient 3 780 x 1 080p image.
Unlike a flat-panel display, there is no heavy, breakable, glass panel to create disruptive, reflected blind spots at certain angles, and teachers are not subjected to LCD panel direct blue light radiation, believed to damage eyes.
Funkcijos
Scalable FHD display for any room - 49-150" UST display for unrestricted viewing (no shadows/reflections)
Bright and energy efficient laser - 4,100 lm CLO with 3LCD technology for brighter colors at only 205 W
Effortless connectivity options - auto-on, wired/wireless display with USB 2 A output for smart sticks