Epson Laser EB-1485Fi Full HD (1920x1080), 5000 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 5396,49 € | ||
| S2 | - / - | 5751,67 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 630 mm |
| Gross height (mm): | 470 mm |
| Gross weight: | 10.10 kg |
| Gross width (mm): | 590 mm |
| Net weight: | 9.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.174699 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Colour of product: | White |
| Brightness: | 5000 ANSI lumens |
| Producer product family: | Laser |
| Contrast ratio: | 2,500,000: 1 |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Noise level (economic mode): | 27 dB |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Producer product name: | EB-1485Fi |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Lamp warranty: | 12 month(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas Transform your workplace with this large, scalable display that enriches collaboration and engagement, and promotes greater knowledge sharing with colleagues, clients or delegates using the latest and most versatile connectivity options. The EB-1485Fi has been designed to be easy to use, enriching collaborative and agile working environments. Funkcijos Flexible display options and sizes: Cater for user needs in any working environment All-in-one interactive meeting display: Combines multiple resources in one interactive collaboration device Increase productivity & agile working: Share and display content from a range of devices simultaneously Sliding split screen: Up to four displays in one image - project images from different sources Easy installation: Quick set-up with auto-adjusting calibration function |
| Gross depth (mm): | 630 mm |
| Gross height (mm): | 470 mm |
| Gross weight: | 10.10 kg |
| Gross width (mm): | 590 mm |
| Net weight: | 9.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.174699 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Colour of product: | White |
| Brightness: | 5000 ANSI lumens |
| Producer product family: | Laser |
| Contrast ratio: | 2,500,000: 1 |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Noise level (economic mode): | 27 dB |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Producer product name: | EB-1485Fi |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Lamp warranty: | 12 month(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
Transform your workplace with this large, scalable display that enriches collaboration and engagement, and promotes greater knowledge sharing with colleagues, clients or delegates using the latest and most versatile connectivity options. The EB-1485Fi has been designed to be easy to use, enriching collaborative and agile working environments.
Funkcijos
Flexible display options and sizes: Cater for user needs in any working environment
All-in-one interactive meeting display: Combines multiple resources in one interactive collaboration device
Increase productivity & agile working: Share and display content from a range of devices simultaneously
Sliding split screen: Up to four displays in one image - project images from different sources
Easy installation: Quick set-up with auto-adjusting calibration function